Ersağ Resmi Web Sitesi www.ersag.com.tr'dir.

Hakkımızda

DEĞERLERİMİZ

Ülkemizin varlıklarını koruyup, değerlerine değer katabilmek için, ekip olarak karşılıklı SEVGİ, SAYGI, GÜVEN çerçevesinde, çalışma ahlakından ödün vermeden, etik çalışmak, sorumluluk sahibi ve çevre dostu bir Ersağ Gönüllüsü olmak.

blank
MİSYONUMUZ

Ülkemizin gurur kaynağı olan Ersağ firmasının kendi ülkemizde ürettiği kaliteli ürünler ile, çevremizi kirletmeden, sağlığımızdan ödün vermeden kişisel & çevresel temizlik yapmaya herkesin hakkı olduğunu biliyoruz. Ersağ ailesi olarak, ekibimiz ile birlikte Ersağ Temizlik & Kozmetik Ürünleri ve Gıda Takviyeleri hakkında tüm dünya insanlarını bilgilendirmek için çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ

Hâlihazırda ülkemizin dört bir köşesine, yavru vatan Kıbrıs’a ve Avrupa Birliği’ne üye ülkelere dağıtımı yapılan, ülkemizdeki tesislerde yüksek standartlarda üretilen ve içerikleri resmi belgeler ile desteklenmiş olan, doğa dostu, yenilikçi Ersağ ürünlerini tüm dünya insanlarının kullanmasını sağlamak.

AMACIMIZ

        Bu siteyi kurmaktaki amacımız, Ersağ Temizlik & Kozmetik Ürünleri ve Gıda Takviyeleri hakkında hem çalışma arkadaşlarımıza hem de aramıza katılmak isteyen Çevre Gönüllüsü dostlarımıza rehberlik hizmeti vermektir. Ayrıca, sağlığını ve çevresini korumakla beraber, kullandığı Ersağ ürünlerini memnuniyeti nispetinde ulaşabildiği diğer çevre gönüllülerine anlatmak suretiyle, hem aile bütçesine katkı sağlamak, hem de kendi ülkemizde üretilen ürünlerin tanıtımına/kullanımına vesile olup, kendi ülkemizin ekonomisine katkı sağlamak isteyen arkadaşlarımıza, ekip oluşturma ve ekibinin başında iyi bir lider olma yolunda yardımcı olmaktır.
Ersağ firmasının resmi web sitesi www.ersag.com.tr olup, http://www.ersagrehberi.com web sitesi belirttiğimiz amaç doğrultusunda Necla & Ümit BUZKANLI tarafından kurulmuştur.

    blank

    Ersağ firmasının resmi web sitesi www.ersag.com.tr olup, www.ersagrehberi.com web sitesi belirttiğimiz amaç doğrultusunda Necla & Ümit BUZKANLI tarafından kurulmuştur.